Lotosmind

Co učíme, to žijeme

Mise

Když jsme se rozhodli do tohoto projektu vstoupit, od začátku nám bylo jasné, že je více směrů, kterými se chceme dostat k cíli. Trvalo nějakou dobu, než jsme si vyprofilovali, jak své vize naplníme.

Tak abychom naplnili naší hlavní misi, kterou chceme harmonizovat a zvědomovat svět kolem sebe, jsme si vybrali dvě cesty, po kterých kráčíme každý zvlášť a přesto společně.

Prvním pilířem Lotosmind je činnost neziskového charakteru, zaměřená na finanční gramotnost, díky zkušenostem a znalostem finančního světa to byl celkem logický krok.

Tento projekt se zaměřuje především na ty, kterým základní informace o tom, jak zacházet s penězi a finančními projekty nejvíce chybí, na sociálně slabší nebo dětské domovy.

Našimi potenciálními klienty jsou tedy školy, organizace a instituce sdružující děti a mladistvé, kterým tyto informace pomůžou k tomu, aby se lépe orientovali nejen ve světě financí, ale i v životě.

Tento projekt zastřešuje Petr Svoboda, kterého svět financí prostě fascinuje ze všech stran.

Druhým pilířem Lotosmind je osobní rozvoj zaměřen především na harmonizaci mysli, těla a lidské duše vedoucí k naší spokojenosti. Celý tento projekt zastřešuje Otka Svobodová, mentorka, lektorka a vizionářka, která se o učeních spojující tělo, duši a mysl zabývá dlouhá léta.

Našim potenciálním klientem je každý, kdo chce ve svém životě něco změnit, otevřít oči, mysl nebo třeba jen začít uvažovat trošku jinak, tak trochu víc šťastně.

K tom a mnoho dalšímu se může připojit každý, a to buď ve skupinových sezeních, individuálně nebo třeba jen tím, že budete sledovat náš obsah na sociálních sítích.

 

FACEBOOK