Lotosmind

Co učíme, to žijeme

Reference

Reference z konzultací

 • Rád bych se podělil o svou osobní zkušenost s Otkou. Osobní konzultace, jsou vždy ve velmi krásné, uvolněné a příjemné energii. Miluju prostě to, když s Otkou prožiji další zkušenost na kterou jsem dlouho hledal odpověď v knihách a seminářích. Jako kdybych, to slyšel stokrát, ale prostě nic nenahradí dle mě osobní prožitek.Vždy se moc těším , co dalšího se naučím a dozvím pří konzultacích. Každá z nich je pro mne velmi zajímavá, hlavně tím, že to není jen o povídání, ale hlavně o prožitku. Od té doby co jsem s Otkou začal spolupracovat, cítím daleko větší sebedůvěru, sebelásku a vnitřní klid. Daleko lépe zvládám svoje podnikání a náramně uplatňuji, jak v osobním, tak pracovním životě. Pochopil jsme, jak je důležité s tím pracovat každý den, protože je to hlavně o mě. Jednoduše cítím, že můj život je o mnoho radostnější, vyrovnanější a že pokud člověk chce dokáže si svůj život tvořit podle svých představ. Vřele doporučuji , jste v rukou profesionála, který dokáže opravdu člověka posunout v jakékoli životní fázy. Moc děkuji za vše Otíí  🥰🥰🥰 E.
 • Otka je nejen vzdělaná a kultivovaná, ale také zralá a moudrá. Provází trpělivě, s nadhledem a úsměvem. Můžete se jí svěřit s důvěrou, jste v dobrých rukou☺S.
 • Ahoj, ráda bych se podělila o svou zkušenost s konzultacemi s Otkou. Je neuvěřitelné a vlastně uvěřitelné , co vše člověku brání v růstu, v osobním poznání, v lásce, odpuštění a vděčnosti. Tak hluboko zakopané emoce a zážitky. Díky Otce, jejímu trpělivému naslouchání, porozumění a trpělivosti jsem pochopila, odpustila a došla klidu a souznění v lásce. Neváhejte využít možností a schopností, které vám nabízí, protože to stojí za to. Děkuji , s láskou a vděčností Eva .
 • Úžasný přístup, nádherná energie, úsměv, skvělá nálada, porozumění, humor. 💛 Hned po první konzultaci jsem na sobě cítil změny v myšlení a vnímání toho, co je kolem i uvnitř mě. Všem ,kteří se na sobě rozhodnou pracovat DOPORUČUJI!H.
 • Otka je neuvěřitelně pozitivní člověk s úsměvem na tváři, ze kterého neustále sálá spousta energie 😊. Už po prvním sezení jsem odcházela uvolněná s pozitivní náladou. Vždy má individuální přístup vzhledem k situaci. Všemi deseti doporučuji😊🙏🏻V.

 • Naše společné konzultace s Otinkou jsou vždy úplně kouzelné. Krom báječného pocitu si odnesu vždy i nějakou zkušenost a poznání… Od začátku mojí cesty jsem prošla transformací. Z holky, která měla spoustu strachů, úzkostí a pocitů bezcennosti, které často vedly k depresi. V ženu, která je šťastná spokojená a má chuť na sobě dennodenně pracovat. Překonala jsem své strachy, naučila jsem se meditovat, prociťovat vděčnost, energii a mnohem větší lásku.
 • Každou další konzultací se učím víc a víc o zákonu přitažlivosti, o tom , že je opravdu možné řídit si svůj život, přijímám zodpovědnost za vše co se mi děje a život je díky tomu mnohem krásnější, kouzelnější a naplněnější.
 • Takže určitě doporučuji vyzkoušet vše na vlastní kůži, protože prožít si to všechno je úplně odlišné od toho číst a vědět/nevědět. .. a když máte báječného učitele, který vás provází vaší cestou jde to rychleji než byste čekali. Děkuji 🙏🏼❤️ N.
 • Dlouho jsem si setkáním nebyl jistý… „pro mě přece tohle není“.
  Ale co Otka dokáže… To je prostě nepopsatelný. Odcházím vždy s krásnými pocity a nabitý energií!
  Určitě se s Otkou setkejte! A když ne, bude mít alespoň víc času na mě 🤗 M.
 • Na Otce oceňuji velice profesionální, ale zároveň lidský, osobní a přátelský přístup. Každé sezení s ní nekončí úderem 60. minuty, sezení přizpůsobí konkrétní náladě. Přijde mi, že má velice individuální přístup, a na každou moji otázku odpověď či řešení 😊 Je na ní velmi poznat, že se sama řídí všemi principy či tipy, která nám dává, a že jen neopakuje nějaké přečtené poučky. K.
 • Mám za sebou celkem asi 4 sezení u Otky, kde už jen po příchodu k ní sála z prostoru, kde terapie a techniky probíhají, moc příjemná nabíjející a uvolňující energie. Už po prvním  sezení jsem na sobě cítila obrovskou úlevu. Metoda Eft,kterou pokaždé děláme mi opravdu pomáhá a už na prvním sezení jsme natrefily na jádro mého problému…společně nebo řízené meditace mají také obrovsky úspěch. Pokaždé odcházím úplně vyklidněná a vnitřně nabitá, odhodlaná. Díky společným sezením jsou mé propady menší a menší. Otka je skvělá zářící osůbka, její vyrovnanost z ní opravdu číší a já se moc těším, až se společně dopracujeme i k mé vnitřní rovnováze,tak že budu zářit aspoň z poloviny jako Otka:) moc děkuji za vše L.❤
 • Děkuji Oti za vstřícný a chápavý přístup, umí s člověkem velmi příjemně pracovat, pomoci popostrčit správným směrem. Poslední sezení uprostřed lesa bylo super ❤️🌲🙌 A.
 • Otka je úžasná osoba, která mě vždy láskyplně a s pochopením vyslechla, pomohla a dodala mi sílu, odvahu. Byla to jedinečná zkušenost, kterou doporučuji všem, kteří se necítí ve svém životě šťastní. Během konzultací s Otkou se naučíte různé techniky, poznáte sami sebe a zjistíte, že život je krásný 🌈 Proč jsem si Otku vybrala já? Protože je přirozená, usměvavá, zdroj pozitivní energie a lásky❤️ Pocit, který v sobě mám, nejde vyjádřit slovy🥰 S vděčností🙏 M
 • Otka je úžasná bytost ❤️ Inspiruje mě k hlubšímu sebepoznávání. Máme zasebou několik konzultací a musím říct, že je to velká síla! Techniky a návody, které jsem od Otky dostal jsou naprosto úžasné a věřím, že každý si najde přesně to, co mu sedí 🤩 Musím hlavně vyzdvinhnout vedené meditace, ETF, NLP a další techniky ❤️ Otku doporučuji každému, komu jde o hlubší osobní rozvoj. Už za 6 týdnů uvidíte obrovské pozitivní změny ve vašich životech. Děkuju ti moc 🥰
 • Chtěla bych touto cestou poděkovat naprosto úžasné moudré ženě a průvodkyní Otince, která mi ne-jednou a v ne-lehkých situacích pomohla. Ať už absolvování individuální online konzultace a odstraňování tak hluboce zakořeněných strachů a traumat, tak doporučení různých pomocných cvičení, kterými mi Otinka v danou chvíli vždy nesmírně pomohla. Děkuji Ti z celého srdce, že jsi a kráčíš tady s námi 🙏🥰❤️🦋
 • Zacla bych tim, ze jsem Otince hodne vdecna, za to jaka je a za to, ze mi “nahodou“ vstoupila do zivota. Hned po prvni konzultaci jsem mela bajecny pocit, protoze Otka je laskava, nesoudi a hlavne je sama sebou, coz cloveka primeje aby byl take sam sebou a nebal se nahlednout do sveho nitra. Behem nasich konzultaci jsem se naucila nekolik jednoduchych, ale ucinych technik, ktere mi pomohly od strachu, uzkosti a napomohly mi k sebelasce. Po 6ti konzultacich, jsem uplne jiny clovek a jedu dal! Konecne mam tu chut do zivota! Dekuji Otinko a urcite, pokud vahate, tak uz se rozhoupejte a dejte si sanci, protoze vy za to stojite 🥰😍
 • Otka je nejen vzdělaná a kultivovaná, ale také zralá a moudrá. Provází trpělivě, s nadhledem a úsměvem. Můžete se jí svěřit s důvěrou, jste v dobrých rukou
 • Úžasný přístup, nádherná energie, úsměv, skvělá nálada, porozumění, humor. 💛 Hned po první konzultaci jsem na sobě cítil změny v myšlení a vnímání toho, co je kolem i uvnitř mě. Všem ,kteří se na sobě rozhodnou pracovat DOPORUČUJI!
 • Ahoj, ráda bych se podělila o svou zkušenost s konzultacemi s Otkou. Je neuvěřitelné a vlastně uvěřitelné , co vše člověku brání v růstu, v osobním poznání, v lásce, odpuštění a vděčnosti. Tak hluboko zakopané emoce a zážitky. Díky Otce, jejímu trpělivému naslouchání, porozumění a trpělivosti jsem pochopila, odpustila a došla klidu a souznění v lásce. Neváhejte využít možností a schopností, které vám nabízí, protože to stojí za to. Děkuji , s láskou a vděčností Eva .
 • Otka je neuvěřitelně pozitivní člověk s úsměvem na tváři, ze kterého neustále sálá spousta energie 😊. Už po prvním sezení jsem odcházela uvolněná s pozitivní náladou. Vždy má individuální přístup vzhledem k situaci. Všemi deseti doporučuji😊🙏🏻

Reference ze seminářů

 • Doporučuji lidem, kteří mají rádi témata zabývající se osobnostním rozvojem. Ona to vnímá a cítí nějak tak přirozeně a intuitivně, co právě „Vy“ potřebujete v danou chvíli. Jsem přísný posluchač, kritik. Ovšem zde jsem odcházela rozradostněna, inspirována. Děkuji za zážitek . Věřím, že lidé s otevřenou myslí si mohou odnést intenzivní pocity včetně vlastních nápadů … H.
 • Workshop s Otkou stejně jako jakákoliv osobní schůzka je plná energie a skvělé nálady. Vždycky odcházím naprosto skvěle uvolněná a s čistější myslí. Workshop o vztazích byl pro mě velice emotivní a plný poznání mé vlastní osoby. Klidnou a nenásilnou formou nám bylo vše hezky vysvětleno, vyzkoušeli jsme si různá cvičení a poznali i osobní příběh Otky. Určitě bych doporučila jakoukoliv Otky přednášku i pro lidi , kteří zatím neví co si pod čištěním mysli a pozitivním myšlením představit, protože se vše dozvíte! 
 • Otka je moc krásná a příjemná žena, navštívila jsem její seminář, prohloubila jsem si a zvědomila pocity ohledně Sebelásky, Odpuštění, Síly slova, ale i Strachů, bylo mi ctí být součástí, a bylo i moc příjemné společné posezení a posdílení s přáteli po semináři. Děkuji Otko jsi vyjímečná žena! L.
 • Měla jsem to potěšení se zúčastnit semináře, kde jsem si prohloubila znalosti o meditačních technikách a poznala pár zajímavých lidí. Děkuji za krásný večer a těším se na příště . L.
 • Seminář s Otkou byl velmi zajímavý, některé techniky už jsem znal a s některými jsem se seznámil. Super bylo taky, že jsme si šli s partou účastníků po semináři sednout do restaurace, kde jsem zjistil, že máme hodně společného. H.

Reference z webinářů

 • Ahoj, webinar byl super, Otka krásně vysvětluje a jde do praxe a příkladů, to se mi líbí a dokážu to lépe vstřebat, její energie se mnou velmi rezonuje😊 Bára
 • Ahoj, webinář s Otkou se mi velice líbil a hlavně byl pro mě přínosný. Děkuji za to, že jsem měla možnost účastnit se semináře.
 • V tomto prípade už len to meno “ Otka“ nesie vysokú hodnotu tohto projektu, webinára…
  Veľké ďakujem za tak skvelú, ľahko podanú a pochopiteľnú nám podanú lekciu. Úžasné prevedenie.
  Teším sa na ďalšie jej príspevky… ♥️🙏
  A vás v klube taktiež všetkých pozdravujem a ďakujem za túto možnosť byť súčasťou tak skvelých a posunu chtivých ľudí, Lások.  Anna – Hanka
 • Krásný den Všem, webinář s Otkou se mi moc líbil, všechno dostatečně  vysvětlila a názorně ukázala. EFT jsem nikdy nezkoušela, ale po webináři, kde nás Otka vyzvala, abychom na tom pracovali každý den, abychom si to procvičili a nezapomněli kam ťukat, jsem si její výzvu vzala k srdci a poctivě každý den ťukám svoje strachy. Těším se na další pokračování, kde se dozvím ještě více. Moc děkuji, děkuji, děkuji. Jana
 • Ahojky úžasné mám to okopírovaní na 20listech papíru skoro kniha. děkuji Jana
 • Ahoj Oti,moc ti děkuji za krásný a velmi zajímavý webinář a také za zaslané odkazy.
  Na této metodě EFT mě baví to, že si člověk může pomoci sám!!! Takže Super!!!
  Budu se těšit na další tvůj seminář o EFT.
 • Ahojpráve všetkým do Klubu bohatých, práve som dopozerala webinár EFT s Otkou a dakujem. Bol to výborný zaujímavý a verím, že aj prospešný webinár a budem robiť všetko pre to, aby skutočne bol pre mna úspešný. Ďakujem, ďakujem, ďakujem Emma
FACEBOOK