Lotosmind

Co učíme, to žijeme

Otakara Svobodová

Předávám hloubku na povrchu.

Jsem lektorka a průvodkyně šťastnějším životem.

Vlastním příběhem inspiruji lidi najít si svou cestu k odvaze a sebejistotě.

Jsem přesvědčena, že se rodíme vybaveni potenciálem k duchovnímu růstu a k probuzení – jen si vzpomenout a budovat radostný, smysluplný život s veškerými možnostmi. Věřím v to, protože mne k tomu vede i řada zážitků a zkušeností.

Osobní konzultace 

V první části konzultace si povídáme a zjišťujeme v jakém stádiu svého života se nacházíte, v jaké oblasti jste spokojení a v jaké méně. Ujasníme si témata, které budeme postupně řešit.
V druhé části konzultace přicházíme k samotnému mentálnímu tréninku s využitím kombinací několik technik:
EFT

NLP

DÝCHACÍ TECHNIKY 

MEDITAČNÍ TECHNIKY 

ŠAMANSKÉ TECHNIKY
a mnoho dalších:-)
Na první konzultaci máte 30 min bezplatně, ty slouží  především k vzájemnému poznání zda si tzv. voníme 🙂 a zda si dokážeme představit společně kráčet na cestě probuzení. Pokud ANO, můžeme dále přejít do mentálního tréninku.
Více informací o konzultacích

Konzultace je možná OSOBNĚ nebo ONLINE

CENA za 90 min. – 2.500 Kč
BALÍČEK KONZULTACÍ (6×90 min) – 15.000 Kč

 

Platit je možné v hotovosti na místě nebo převodem na účet: 2001550214/2010, do poznámky uvést své jméno.
V případě zrušení konzultace ze strany klienta – EMAILEM nebo SMS, méně než 24 hodin před plánovaným termínem požaduji úhradu plné ceny za konzultaci.
Více o mé profesní kvalifikaci najdete na LinkedIN.

KONTAKTUJ MĚ:


otakara.svobodova@lotosmind.cz

Tel.: 724 130 416


Srdečně se Těším na setkání s každým z VÁS.

​Veškeré semináře a osobní setkání probíhají v Praze.

SLOVO MÁ Otakara Svobodová: Změna návyku zabere 21 dní

 

Když projdete ve svém životě stádiem:

JSEM OBĚŤ bezmocná, všichni za to můžou, já nic. Nemůžu nic ovlivnit. Mám smůlu, nic se mi nedaří. Vláda je hrozná, sousedi, společnost … až na víkendy plných večírků život nestojí za nic.

Až do dalšího stádia:

VLÁDNOUCÍ – kdy začínáte objevovat něco víc, mění se váš pohled na život. Zhlédnete filmy podobné Tajemství a knihy zaměřené na osobní rozvoj… začnete zažívat “kouzla” a život začne být krásnější.

Až do pochopení:

PROBUZENÍ – Začnete v srdci cítit to, co jste rozumem jen “chápali” . Začnete zjišťovat, že když se odevzdáte vyšší síle, začnou se dít zázraky. Zjišťujete sílu přítomnosti, sílu napojení, sílu energií, sílu lásky bez podmínek. Milujete, protože milujete a nepotřebujete mít k tomu žádný důvod. Postupně se naučíte uvědomovat si sebe a své napojení. Máte volbu, ale nikoliv moc nad svým životem. Žijete v neustálém stavu okouzlení, údivu a vděčnosti. A ke stavu probuzení může dojít kdykoli a kdekoli. Nezáleží na situaci, ale na vašem vnitřním stavu.

S láskou O.

FACEBOOK