Lotosmind

Co učíme, to žijeme

Patentovaný metoda štěstí

Prostřednictvím certifikovaného a patentovaného intelekt tréninku rozvíjíme moudrost a pozvedáváme vědomí lidí.

Trénink efektivně osvobodí člověka, z matrixu nevědomosti a hněvu a to během pouhých pár týdnů/měsíců. Intelekt trénink v příštích letech pozvedne lidstvo na novou mentální a mravní úroveň rozvoje a tím se tak předejde ničení přírody – našeho jediného domova v celém vesmíru, o který je potřeba pečovat a předat našim dětem a vnoučatům.

Společně můžeme pomoci milionům lidí, kteří ztratili smysl života, trpí osamělostí a nedostatkem energie.

Intelekt Trenér neléčí lidi z depresí a jiných duševních onemocnění. V tréninku si předáváme metodiku, která v lidech probouzí to, aby byli energičtíveselí a měli chuť žít a tvořit.

Dle studií vyplývá, že ve světě přibližně 70 % dospělých chronicky zaostává za změnami. Z tohoto důvodu se stávají konkurence-neschopnými, ztrácejí úspěch v podnikání, v práci i v životě. Jako Intelekt Trenéři jsme v praxi dokázali, že prostřednictvím jednoduchého patentovaného systému cvičení dáváme lidem nástroj, jak se rozvíjet novým způsobemIntelekt Kluby pomáhají dospělému stát se znovu naplněným člověkem a žít zajímavý život v radosti.

JAK SE STÁT SOUČÁSTÍ?

Jsou dvě možnosti
Staňte se studentem a absolvujte tréninky v online klubech Super Jump Mind Club, nebo se staňte certifikovaným Intelekt Trenérem a provázejte tréninkem další lidi, což stejně začíná prvním krokem a to je projít si tréninkem, zažít si to na vlastní kůži a pak člověk pozná, zda mu to dává smysl a stojí za to učit i ostatní.


První online patentovaná technika štěstí, která rozvíjí pozitivní energii člověka a zvyšuje úroveň štěstí a spokojenosti. Jádrem je 8 základních cviků..

Pomocí technikse člověk každý den nabíjí pozitivní energií. Celý systém a všechna cvičení jsou podrobně popsána v knize Super Jump. Tuto knihu můžete obdržet jako dárek kontaktováním kteréhokoli aktuálního trenéra intelektu SUPER JUMP.

V čem vám trénink může pomoci?
Cítit se lépe.
Rozvoj líderských schopností.
Divergentní myšlení.
Pozitivní myšlení.
Práce s emocema.
Komunikace.
Kreativita.
Sebevědomí.
Změna hlubokých vzorců chování
Zlepšení vztahů

Jak trénink probíhá?
Ve skupině kolem 10 lidí se denně setkáváme přibližně 1h po dobu 10 dní.
Každý den si předáme 1 z 8 patentovaných cvičení.
Vysálání probíhají ve FB skupině přes aplikaci zoom.
Cenu tréninku určuje trenér. 

Intelekt trenér


https://www.otakaraaghara.cz/
https://www.instagram.com/otakara_aghara/
Tel: 724 130 416
email: otakara.svobodova@gmail.com

Vzdělávací platforma

FACEBOOK